Актуальні питання із засідання 52 сесії Славутицької міської ради

25 січня у залі засідань виконавчого комітету під головуванням міського голови Фомічева Юрія Кириловича відбулося друге засідання чергової 52 сесії Славутицької міської ради на розгляд якої було винесено 44 питання.
Про програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича на 2019 рік в рамках Стратегічного плану соціально-економічного розвитку міста Славутича до 2020 року доповідав начальник управління економіки та соціального розвитку міста Величковський Іван Іванович.
Також депутати затвердили міські Програми: участі Славутицької міської ради у роботі об’єднань органів місцевого самоврядування на 2019 рік; відшкодування частини суми кредиту, залученого фізичними особами, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків на впровадження енергозберігаючих заходів на 2019 рік.
У нових редакціях прийняті Програми: розвитку інформаційного простору, комунікацій із громадськістю та промоції м. Славутича на 2017-2020 роки; фінансової підтримки ветеранських організацій міста Славутича на 2016-2020 роки; будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Славутича на 2019 рік.
Депутати внесли зміни до міського бюджету; програми забезпечення беззбиткової діяльності житлово-комунального господарства міста Славутича на 2019 рік.
Розглянули питання щодо широко обговорення переліку об’єктів, що фінансуються по проекту ЦСВЯП. Запропоновано у лютому місяці провести «круглий стіл» з даного питання.
Затверджено Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради.
Надана згода на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Славутича спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування футбольного поля.

Для вирішення питань реалізації прав співвласників на володіння та користування спільним майном, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території на зборах з питань об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі ОСББ) та управління багатоквартирними будинками, прийнято рішення про делегування повноваження представляти інтереси територіальної громади, як співвласника багатоквартирних будинків, у яких окремі квартири та/або нежитлові приміщення не перебувають у приватній власності, на зборах з питань створення та діяльності ОСББ або визначення форми управління багатоквартирним будинком завідуючому відділу з питань житлово-комунального господарства, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження виконавчого комітету Славутицької міської ради Болдирєвій Альоні Дмитрівні та головному спеціалісту цього відділу Козленко Ірині Петрівні.
Додало емоцій у сесійній залі звернення мешканців будинку №1 Київського кварталу щодо визначення управляючої компанії.
Також у цей день прийняті рішення Славутицької міської ради про затвердження істотних умов енергосервісних договорів за об’єктами енергосервісу – будівель Славутицьких загальноосвітніх шкіл № 1 та №3.
До складу Госпітальної ради Чернігівського госпітального округу затверджено кандидатури: Шуригіної Наталії Миколаївни – начальника відділу охорони здоров’я Славутицької міської ради, Ладижева Олексія Леонідовича – головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради, Грушецької Тетяни Валентинівни – депутата Славутицької міської ради.

Традиційно у цей день була розглянута і низка земельних питань. Секретар міської ради Борисов Володимир Володимирович звернув увагу приватних підприємців на недопущення продажу спиртних напоїв та цигарок неповнолітнім. На жаль, такі факти фіксуються і рада буде пропонувати розірвати угоди на оренду землі з власниками торгівельних точок.

На завершення сесії заслухано заяви депутата Радченко Олени Володимирівни щодо висновків громадської комісії про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, та про налагодження системи опалення у будинках.