Cпільне засідання адміністрації НАЕК «Енергоатом» та профспілкового комітету Компанії

В «Енергоатомі» обговорили виконання колективного договору.

У м. Київ відбулось спільне засідання адміністрації НАЕК «Енергоатом» та профспілкового комітету Компанії. У ході засідання обговорено та підбито підсумки виконання Колективного договору (КД 2019-2020 рр) за перше півріччя 2019 року.

Під час спільного засідання адміністрації та профкому НАЕК «Енергоатом» розглянуто актуальні питання для трудового колективу Компанії.

«Одне з важливих питань, що порушувалося на засіданні, стосувалося виробітку та відпуску електроенергії. Компанією ці зобов’язання виконуються на 101%. Частка АЕС НАЕК «Енергоатом» у виробництві електроенергії в Україні за перше півріччя 2019 року становить 53,5 %. Зокрема, ремонтні кампанії на усіх чинних АЕС держави проходять у зазначені терміни. Завдяки злагодженій та якісній роботі усіх виробничих підрозділів «Енергоатома», вдалося скоротити загальну тривалість планово-попереджувальних ремонтів (ППР) на 57,4 доби. Це додатковий виробіток електроенергії, відповідно і додаткові фінансові надходження у НАЕК. У цьому ж контексті профком підприємства висловлює подяку усьому колективу рівненських атомників за успішно завершений на 13 діб раніше ППР енергоблоку №3 РАЕС», – коментує голова первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник.

Також Іван Мельник зазначив, що особливу увагу на засіданні було звернено на фінансування Компанією витрат з охорони праці. «Відповідно до вимог КД на виконання заходів з охорони праці Компанією повинні виділятися кошти у розмірі 6% від фонду оплати праці. Станом на вересень поточного року обумовлені зобов’язання виконуються на 5,2%. Зарплата працівникам електростанції виплачується вчасно і в установлені терміни, відповідно до вимог КД та чинного законодавства України. Зокрема, з серпня 2019 року підвищено й преміювання персоналу. Для промислово-виробничого персоналу Рівненської АЕС премія сягає 50%, для непромислового – 35%», — підкреслив Іван Мельник. — Стосовно оздоровчих та спортивно-масових заходів, то ці пункти КД виконуються, згідно зі встановленими плановими завданнями профспілкового комітету».

Окрім того, не менш важливим питанням засідання було підвищення заробітної плати для працівників атомної галузі, не менше, ніж на 40% щорічно. Також висвітлювалось й питання будівництва нового житла для атомників. Зокрема щодо РАЕС ведуться перемовини про спорудження двопід’їздного 90-квартирного житлового будинку по мікрорайону Ювілейний. Це питання нині активно обговорюється. Також його необхідно включити в інвестиційну програму Компанії, аби у 2020 році розпочати реалізацію проекту. У підсумку, розглянули й питання добровільного медичного страхування працівників Компанії. Інформація щодо вибору страхової компанії та умов страхування нині напрацьовується і в подальшому буде запропонована працівникам. Обумовлені ключові питання, не зважаючи на реалії в атомно-енергетичному комплексі держави, потрібно вирішувати першочергово.

Вікторія Шейкіна