«Енергоатом» має намір домовитися з Wärtsilä France про купівлю запчастин до дизель-агрегатів за 80,2 млн гривень

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» має намір домовитися з виробником дизель-генераторних установок Wärtsilä France SAS (Франція) про купівлю запасних частин до дизель-агрегатів за 80,15 млн гривень.

Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські Новини.

Відповідно до тендерної документації, предметом закупівлі є запчастини для дизель-агрегатів моделі 12ZV40/48 в кількості 1 954 одиниць для Южно-Української атомної електростанції (ЮУАЕС, Южноукраїнськ, Миколаївська область).

Термін поставки запчастин — 1 квітня.

Wärtsilä France входить у фінську Wärtsilä, яка є світовим лідером в галузі інтелектуальних технологій і рішень повного життєвого циклу для морських і енергетичних ринків.

Як повідомляли Українськi Новини, в листопаді 2018 року «Енергоатом» підписав меморандум про взаєморозуміння в галузі ядерної енергетики та угоду про конфіденційність з Wärtsilä.

«Енергоатом» є оператором 4 діючих атомних електростанцій, на яких експлуатується 15 атомних енергоблоків, з яких 13 типу ВВЕР-1000 і 2 — ВВЕР-440, загальною встановленою потужністю 13 835 МВт, 2 гідроагрегати Ташлицької ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт і 2 гідроагрегати Олександрівської ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт.