«Енергоатом» розглядає можливість випуску єврооблігацій

НАЕК “Енергоатом” розглядає можливість залучення фінансування на міжнародних ринках капіталу шляхом випуску єврооблігацій (LPN) із лістингом на Лондонській фондовій біржі, повідомила прес-служба компанії.

З цієї метою компанія анонсувала на 21 листопада проведення за участю провідних юридичних компаній круглого столу, під час якого планується обговорити питання юридичного супроводу.

До розгляду планується два варіанти емісії цінних паперів – розміщення та продаж виключно за межами США на підставі правила S, або включно з територією США за правилом 144А.

“Енергоатом” є оператором усіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт. НАЕК також експлуатує Ташлицьку ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт у турбінному режимі та побудовану на нижньому водосховищі ГАЕС Олександрівську ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт.

Як повідомлялося, НАЕК у 2018 році збільшила чистий прибуток на 21,2% порівняно із 2017 роком – до 4 млрд 631,828 млн грн, чистий дохід – на 14,5%, до 44 млрд 55,259 млн грн.