Енергоатом виконав власні соціальні зобов’язання перед колективом – голова Профкому Компанії

За підсумками минулого року стаття кошторису соціального розвитку, передбачена Колективним договором між адміністрацією та трудовим колективом Компанії, виконана більш ніж на 100% – попри непросту фінансову ситуацію, в якій опинився Енергоатом.

Про це 12 лютого на конференції членів трудового колективу Хмельницької АЕС розповів голова первинної профспілкової організації Енергоатома Олексій Лич. І це – яскраве свідчення того, що Компанія рухається у вірному напрямку, зауважив він, висловивши сподівання, що й на загальнодержавному рівні розуміють важливість підтримки атомної енергетики, яка є стратегічною галуззю.  

Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра своєю чергою розповів про реалізацію соціальної політики на станції, зокрема виплати матеріальної допомоги у зв’язку з виходом працівників на пенсію, надання персоналу безкоштовного житла, а також безвідсоткові позики на покращення житлових умов. Згадав він і про програму медичного страхування, пакет послуг якої щороку розширюється, а кількість охочих її отримати – зростає.