Із засідання виконавчого комітету

На прикінці лютого відбулося засідання виконавчого комітету, до порядку денного якого було включено 41 питання.

На початку засідання міський голова Юрій Фомічев інформував членів виконкому про основні події, що відбулися у місті: це і Муніципальна координаційна платформа, і 30-річчя садочку «Марите» та візит Посла Латвії в Україні Юріса Пойканса, і відкриття фотовиставки в.о. Посла Австралії в Україні Тімом Болотнікоффим, і звичайно проведений звіт міського голови.
Одне з питання, що піднімалося на звіті, якість автотранспортних послуг, що надає ПРП «АТАСС». Керівник підприємства повідомив, що проводиться робота щодо повернення автостанцією «Дарниця» її послуг автореревізнику. Також до виконкому надійшли дві відповіді від Укртрансбезпеки Київської області, але вони практично не вирішують питання. Начальнику управління економіки та соціального розвитку міста було доручено звернутися до Чернігівської ОДА з питанням про надання інформації всіх наявних рейсів, які проходять через Славутич.

Інформацію про стан сплати за житлово-комунальні послуги та роботу житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. надали Олександр Куделін та Роман Полтавський. За лютий місяць спожито 1,8 млн. куб. м газу на 14,6 млн. грн. Частина теплової енергії закуповувалася у ТОВ «Екоенергогенерація». Отримані ліміти на газ на березень. На часі стоїть питання ремонту димової труби міської котельні.
За січень КП «ЖКЦ» виставлено платежів більше 20 млн. грн. 16,8 млн. грн., за централізоване опалення; 1,7 млн. грн. – водовідведення та водопостачання; 1,4 млн. грн. – утримання прибудинкових територій. За січень загальний рівень оплати за комунальні послуги складає 61,5%. «Такий рівень оплати є незадовільний», – зауважив міський голова. За постачання газу, електроенергії, ми вчасно повинні розраховувати, тому комунальним підприємствам необхідно суттєво посилити роботу з неплатниками за комунальні послуги, змінити потрібно і підходи до випадків крадіжок води, та теплової енергії у багатоквартирних будинках та котеджах.

Про виконання міського бюджету м. Славутича за 2018 рік доповідала начальник управління фінансів Галина Зайченко. Дохідна частина міського бюджету виконана на 99%, видаткова на 97%.

Члени виконкому розгляну і питання, що стосувалися безпосередньо громади міста.
Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Славутича у 2018 році; затвердження фінансового плану на 2019 рік КНП «Славутицька міська лікарня»; схвалення проекту Програми розвитку муніципального туризму Славутицького регіону на 2019 рік; схвалення проекту Програми «Третій вік: старість на радість» на 2019 рік, звітував начальник управління економічного та соціального розвитку міста Іван Величковський.

Начальник відділу з питань жкг, тарифоутворення, енергоефективності та енергозбереження Альона Болдирєва на розгляд виконкому винесла низку питань що стосуються затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів для населення м. Славутича, організації та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Славутича. Запропоновано було також схвалити проект Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Славутичі на 2019 рік та внести зміни до програми заміни, модернізації, капітального ремонту та диспетчеризації ліфтів житлового фонду м. Славутича на 2019 рік.

Про питання медицини доповідала начальник відділу охорони здоров’я Наталія Шуригіна. Вона запропонувала схвалити проекти програм «Здоров’я славутичан», «Місцевих стимулів» для працівників охорони здоров’я м. Славутича на 2019 рік та «Профілактика, діагностика та лікування рідкісних (орфанних) захворювань» на 2019 рік».

Головний архітектор Дмитро Баглаєв запропонував до 1 вересня 2019 розробити нові правила розміщення зовнішньої реклами у Славутичі та дизайн-код. Відповідно власникам та балансоутримувачам будівель в центральній частині міста, об’єктів соціального, культурного, побутового призначення та будівель з облицюванням натуральним каменем на території Славутича тимчасово, до прийняття нових правил, рекомендовано не давати погодження на розміщення зовнішньої реклами на фасадах зазначених будівель.

Про підсумки організації відпочинку та оздоровлення дітей Славутича у 2018 році та плани на 2019 рік повідомила начальник служби у справах дітей та сім’ї Валентина Дудинська. У минулому році всі діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування були забезпечені оздоровчими послугами, 60% – дітей з особливими потребами, 78% – дітей учасників АТО. Найбільше оздоровлено дітей первинною профспілковою організацією ДСП «ЧАЕС» – 170, профспілковою організацією ВП «Атомремонтсервіс» – 127. Пришкільні табори відвідало 235 учнів.

Про роботу із зверненнями громадян доповів керуючий справами виконкому Олександр Скляр.