Колектив ВП «Атомремонтсервіс» підбив підсумки виконання Колективного договору за 2018 рік

14 лютого 2019 року відбулось спільне засідання адміністрації та профспілкового комітету ВП «Атомремонтсервіс». Головними питаннями порядку денного були: виконання Колективного договору Компанії  за 2018 рік й обрання делегатів на звітну конференцію Компанії. 

З доповіддю перед делегатами конференції виступив директор ВП АРС Шикун Віталій Анатолійович. Він підбив підсумки минулого року і окреслив плани на майбутній. 

У доповіді Шикун В.А. відзначив виконання виробничої програми на 101,3%. Протягом 2018 року персонал ВП АРС виконував роботи на майданчиках АЕС згідно зі спеціалізацією підрозділів. Директор зупинився також на нових роботах та роботах, які зміцнюють позитивний імідж ВП АРС, а саме:

  • ремонт головного роз’єму ГЦН-195М з переходом на прокладки із розширеного графіту за технологією «SKODA JS a.s.» на енергоблоці №2
    ВП ЮУАЕС;
  • обстеження ТВЗ – WR за допомогою СІРП на енергоблоці №3 ВП ЮУАЕС та енергоблоках №3, 5 ВП ЗАЕС;
  • комплексний ремонт турбоагрегатів на енергоблоках №№ 1-3 ВП ЮУАЕС, при цьому виконана заміна робочих лопаток РНТ-1, 3 турбоагрегату 2-го енергоблока та РНТ-1 турбоагрегату 1-го енергоблока;
  • підготовка до ремонту із заміною обмотки резервного статора генератора типу ТВВ-1000-2МУ3 № 17674 у ВП ХАЕС.

Також директор торкнувся і таких важливих напрямків як охорона праці, охорона здоров’я і оздоровлення, робота з молоддю, розвиток соціальної сфери, спортивно-масові та культурні заходи, які втілювалися в життя протягом року. Рівень середньої заробітної плати підвищено на 31,2%, порівняно з рівнем 2017 року. У 2018 році обсяги фінансування витрат на оздоровлення та реабілітацію працівників склали 4 млн. 484 тис. грн. Протягом звітного періоду надана матеріальна допомога 88 працівникам на загальну суму 662, 4 тис. грн.

З урахуванням підсумків роботи за звітний період Шикун В.А.зазначив пріоритетні напрямки діяльності ВП АРС на 2019 рік.

На конференції виступив голова ПК ППО ВП АРС. Лавриченко Іван Іванович у своїй доповіді, зокрема, відзначив, що увагу профспілки, передусім, було спрямовано на збереження цілісності трудового колективу, підтримку соціальної сфери, роботу з профактивом і молоддю.

Заслухавши  доповідь директора та співдоповідь голови ПК учасники конференції постановили:  взятидо відома звіт про виконання Колективного договору Компанії за 2018 рік.  

У перебігу заходу було обрано делегатів на звітну конференцію ДП “НАЕК «Енергоатом».