Конференція трудового колективу Енергоатома затвердила Звіт з виконання колдоговору Компанії за 2018 рік

Конференція трудового колективу НАЕК «Енергоатом» затвердила Звіт з виконання Колективного договору Компанії за 2018 рік. Конференція відбулась 6 березня у Києві. У ній взяли участь представники всіх відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». Южно-Український енергокомплекс представляли 35 обраних колективом ВП ЮУАЕС делегатів.

Виступаючи на Конференції, директор з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр зазначив, що Компанія у 2018 році виконала планове завдання Міненерговугілля з виробництва електроенергії на 102%, при цьому всі ВП АЕС виконали свої планові завдання, виробивши для країни 84,6 млрд кВт-год. електроенергії. Частка АЕС у виробництві електроенергії в Україні у 2018 році склала 53%. Він також наголосив, що у 2018 році Енергоатом увійшов до ТОП-10 найбільших платників податків, сплативши 10,7 млрд грн податків та зборів.

Серед визначних подій 2018 року Г. Муляр  назвав повне завантаження паливом Westinghouse активної зони енергоблока №3 Южно-Української АЕС. «Навіть попри складні політично-економічні умови Компанія впевнено продовжує виконувати роботу з диверсифікації джерел постачання ядерного палива – паливо Westinghouse використовується в режимі дослідної експлуатації вже на 6 енергоблоках українських АЕС. Енергоатом у 2018 році реалізовував відразу 14 інвестиційних проектів на загальну суму 166 млрд грн. Маю відзначити, що це рекордна кількість важливих інвестиційних програм, які реалізувались Компанією одночасно і в одному році. Енергоатом на 100% виконує всі свої зобов’язання перед державою та споживачами, забезпечуючи стабільне виробництво найдешевшої електроенергії в країні», – наголосив представник Енергоатома.

У свою чергу голова Первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом», заступник очільника Атомпрофспілки Олексій Лич подякував адміністрації Компанії за активну та плідну співпрацю з метою вирішення всіх нагальних соціальних питань працівників. «У 2018 році Компанія попри дефіцит тарифу винайшла додаткові кошти для підвищення заробітної платні працівників та зупинити відтік висококваліфікованих атомних кадрів. У минулому році мінімальна тарифна ставка була підвищена на 26%. Ми також отримали підтвердження від керівництва Компанії, що така динаміка збережеться і в поточному 2019 році. Енергоатом вкотре доводить, що є прогресивною Компанією, яка дослухається до своїх співробітників. Президент Юрій Недашковський та все керівництво Компанії бере активну участь у обговоренні всіх проблемних соціальних питань. Ми відчуваємо всебічну підтримку від керівництва, від представників профспілкових організацій і від всіх співробітників нашого багатотисячного колективу. Енергоатом вкотре доводить, що буде захищати свій високопрофесійний унікальний персонал. Я дякую всім за підтримку та бажаю нам злагодженої колективної роботи на благо нашої держави», – зауважив Олексій Лич.