Новини із загальноміської наради з питань міського господарства

У понеділок, 17 грудня міський голова Юрій Фомічев провів загальноміську нараду з питань міського господарства з керівниками комунальних підприємств міста, структурних підрозділів Славутицької міської ради та служб державних органів влади.

Основні події минулого тижня
Підсумовуючи події минулого тижня міський голова зауважив, що 14 грудня,
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, для Славутича повинен бути особливим днем, і ми ніколи не повинні забувати про людей, які проявили мужність і героїзм, рятуючи світ від ядерної катастрофи.
Історичною подією для України стало і 15 грудня. У Києві відбувся Об’єднавчий Собор, створено Автокефальну Помісну Православну Церкву України.

Про бюджет міста
22 грудня відбудеться фінальна у цьому році 52 сесія Славутицької міської ради. Планується затвердити міський бюджет м. Славутича на 2019 рік та прийняти низку важливих рішень. У Державному бюджеті України наступного року для Славутича передбачається 30 мільйонів гривень для забезпечення соціальної інфраструктури міста. До цього, з 2009 року, розмір дотації залишався незмінним – 10 мільйонів гривень. Очікуються надходження від будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. До речі, новий об’єкт будується швидкими темпами з впровадження сучасних технологій і планується ввести у експлуатацію у 2020 році.

Про медицину та епідеміологічний стан
Актуальними у місті є питання медичної реформи. На нараді був представлений новий головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради Олексій Ладижев. Триває приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», 54% славутичан підписали декларації з лікарем. До кінця року ще можна підписати Декларацію через адміністраторів ЦНАП.

В Україні з’являються випадки захворювання на грип. Управлінням освіти і науки постійно ведеться моніторинг за відвідуванням дітьми закладів освіти. Так, станом на 17 грудня у школах міста відсутніми були 10% дітей. Епідеміологічна ситуація в місті спокійна. Вакцини для щеплення є у наявності.

Про футбольне поле
В рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» до Славутича розпочалися поставки комплектів штучного покриття для облаштування футбольного поля. Вже завезено 30 рулонів штучного покриття по 800 кг кожний. Фінансувалася закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а встановлюватиметься за рахунок місцевого бюджету.

Про ринок праці у Славутичі

У 2018 році на обліку у міському центрі зайнятості перебувало 1170 громадян, з них статус безробітного отримали 818. Із загальної кількості незайнятих громадян, що перебували на обліку в центрі зайнятості працевлаштовано 775 осіб. Одержували допомогу по безробіттю 441 громадян, яким виплачено 4855,3 тис. грн., середньомісячний розмір допомоги по безробіттю склав 3643,95 тис. грн.. Центр зайнятості може запропонувати 157 робочих місць.

Про підготовку до Новорічних свят
Заплановані заходи до Дня Святого Миколая, Нового року. 23 грудня о 16:30 буде відкрито міську ялинку. Комунальному підприємству «Управління з розвитку фізичної культури, спорту та туризму» потрібно завершити роботи на міській ковзанці. Для відвідувачів важливо організувати прокат ковзанів, а льодовий майданчик повинен бути добре освітлений і підключений до звуку. Вкрай важливо на належному рівні виконати вчасно і якісно всі заплановані завдання, аби святом могли насолодитися славутичани та гості міста.Світлина від Славутицька міська рада.