Новини із загальноміської наради

27 серпня відбулась загальна міська нарада з питань міського господарства.

Коротко про головне доповів міський голова Юрій Фомічев. Він зазначив, що Департаментом регіонального розвитку КОДА було відмінено тендер на реконструкцію димової труби центральної міської котельні, що ставить під загрозу початок опалювального сезону. Також є зауваження щодо інших робіт з переліку об’єктів, що виконуються за кошти від будівництва ЦСВЯП: досі не розпочато ремонтні роботи дороги Славутич-Якір та по вул. Ентузіастів, неналежним чином виконано роботи з реконструкції вуличного освітлення. Завершуються роботи по проектуванню заміни вікон та реконструкції покрівлі КНП «Славутицька міська лікарня» Славутицької міської ради.

Щодо загальних питань доповіли керівники установ, підприємств міста та структурних підрозділів виконавчого комітету.

Перший заступник міського голови Віктор Шевченко нагадав, що на базі виконавчого комітету продовжує роботу міська група довіри з питань отримання від жителів міста Славутича будь-яких повідомлень про злочини щодо осіб, які підозрюються у вчиненні вбивства з хуліганських мотивів. Працює електронна скринька dovira.slav@gmail.com, а робоча група проводить засідання щочетверга з 17-00 до 18-00 у кабінеті № 107 будівлі міськвиконкому. На даний момент щодо скоєного злочину не надходило жодних повідомлень.

Станом на 1 липня чисельність населення Славутича складала 24877 чоловік. За І півріччя народилось 67 дітей, смертність становила 115 осіб. Середній вік настелення міста 1 січня 2019 року – 39,7 років: чоловіки – 38,7; жінки – 40,7. За аналогічний період 2018 року народжена 81 дитина, смертність становила 84 особи.

Триває підготовка до навчального року. Завершуються поточні ремонти у навчальних закладах. Славутицька ЗОШ №2 буде здійснювати навчання на базі ЗОШ №3. З технічних причин, переможець відкритих торгів, не має можливості до початку навчального року надати меблі для Нової української школи. На сьогодні у школах нараховується 2163 учні, сформовано 90 класів з середньою наповнюваністю – 24 учні.