Перевірка «Енергоатом-Трейдинг»: керівництво підприємства сприяє детективам

Ми розуміємо бурхливу радість інформаційних кілерів і проплачених провокаторів з приводу інформації про те, що в ДП «НАЕК «Енергоатом» проходять обшуки. Нас не дивують чергові спроби навісити негативні ярлики на керівників Компанії. Офіційно повідомляємо: поширювана провокаторами інформація не відповідає дійсності та є маніпулятивною.

Найближчим часом ці відверто брехливі повідомлення стануть предметом позовів до судових інстанцій про захист честі, гідності та ділової репутації.

3 лютого 2021 року Енергоатом офіційно звернувся до НАБУ з пропозицією про цілковиту взаємодію, зокрема через надання всієї необхідної інформації та документації для сприяння всебічному та об‘єктивному розслідуванню відкритих кримінальних справ.

Сьогодні, 10 лютого, з метою перевірки інформації про ймовірні порушення під час проведення аукціонів з продажу електроенергії до ВП «Енергоатом-Трейдинг» прибули детективи Національного антикорупційного бюро України для проведення слідчих дій. НАЕК «Енергоатом» усіляко сприятиме детективам, оскільки зацікавлена у максимально прозорому й об’єктивному розслідуванні кримінальних справ.