Підбиття підсумків виконання ВП “Атомремотнсервіс” Колективного договору Компанії за 2019 рік

19лютого 2020 року відбулось спільне засідання адміністрації та ППО ВП “Атомремонтсервіс”. Головними питаннями порядку денного були: виконання Колективного договору Компанії  за 2019 рік й обговорення планів на 2020 рік. 

З доповіддю перед присутніми  виступив директор ВП АРС Віталій Шикун. Він підбив підсумки минулого року і окреслив плани на майбутній. 

У доповіді Шикун В. відзначив виконання виробничої програми на 103,4%. Протягом 2019 року персонал ВП АРС виконував роботи на майданчиках АЕС згідно зі спеціалізацією підрозділів. Директор зупинився також на нових роботах та роботах, які зміцнюють позитивний імідж відокремленого підрозділу, а саме:

    • ремонт головного роз’єму ГЦН-195М з переходом на прокладки із розширеного графіту за технологією «SKODA JS a.s.» на енергоблоках ВП ЗАЕС №№1, 2, енергоблоках ВП РАЕС №№3, 4, енергоблоках ВП ЮУАЕС №№1, 2, 3
    • обстеження ТВЗ – WR за допомогою СІРП на енергоблоці №3 ВП ЮУАЕС та енергоблоках №3, 5 ВП ЗАЕС, ТВЗА – на енергоблоці №1 ВП ХАЕС;
    • капітальний ремонт турбоагрегатів на енергоблоках №№ 1-3 ВП ЮУАЕС, при цьому виконана заміна робочих лопаток РНТ-1, 3 турбоагрегату 2-го енергоблока та РНТ-1 турбоагрегату 1-го енергоблока;
    • підготовка до ремонту із заміною обмотки резервного статора генератора типу ТВВ-1000-2МУ3 № 17674 у ВП ХАЕС.

Також  директор торкнувся і таких важливих напрямків як охорона праці, охорона здоров’я і оздоровлення, робота з молоддю, розвиток соціальної сфери, спортивно-масові та культурні заходи, які втілювалися в життя протягом року. Середня заробітна плата у минулому році у порівнянні з 2018 роком зросла на 31,9 %. У 2019 році обсяги фінансування витрат на оздоровлення та реабілітацію працівників склали 3 млн. 139 тис. грн. Протягом звітного періоду надана матеріальна допомога 88 працівникам на загальну суму 608, 6 тис. грн.

З урахуванням підсумків роботи за звітний період Шикун В.  зазначив пріоритетні напрямки діяльності ВП АРС на 2020 рік.

На засіданні виступив голова ППО ВП АРС Лавриченко І.І.  Іван Іванович у своїй доповіді, зокрема, відзначив, що увагу профспілки, передусім, було спрямовано на збереження цілісності трудового колективу, підтримку соціальної сфери, роботу з профактивом і молоддю.

Заслухавши  доповіді присутні вирішили: затвердити звіт щодо виконання ВП АРС Колективного договору Компанії за 2019 рік. 

У перебігу заходу було обрано делегатів на колдоговірну профспілкову конференціїю ДП «НАЕК «Енергоатом».

DSC_6162 DSC_6169