Питання  номер один  2018 року – енергетична безпека Славутича

Завершилися новорічні та різдвяні свята. Розпочався новий робочий рік, що несе чимало викликів,  як для України так і для Славутича. Державним і національним пріоритетом  повинна стати якість життя наших громадян.

Питання номер один для Славутича у 2018 році  енергетична безпека. Вона має багато складових – це і енергоефективність, і енергонезалежність, це і фінансова безпека. Насправді, енергетична безпека коштує дорого, необхідно на найближчі роки відпрацювати енергетичну стратегію міста.

Це анонсував на загальноміській нараді міський голова.

Енергетична безпека – це і своєчасна сплата за енергоносії. НАК «Нафтогаз» надає номінації (ліміти) природного газу на січень 2018 року при умові, що рівень розрахунків за газ становить не нижче 90%,  на сьогодні маємо 75%.

«Ми рухаємося шляхом європейського розвитку, а це не тільки якість життя, а ще і якість відповідальності. Нам разом нести цю відповідальність за місто» –  сказав  Юрій Фомічев.

На нараді керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів Славутицької міської ради звітували про свою роботу.

 

                                                       Відділ інформації та зв’язків із громадськістю