Питання про розділення Мінекоенерго не обговорювалося у владних колах – Оржель

Питання про розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на два відомства (окремо відповідальні за енергетику та за екологічні питання) не розглядалося у владних колах. Про це під час прес-конференції 21 січня повідомив профільний міністр Олексій Оржель.

«Якщо ми залишаємо питання екологізації енергетики в пріоритеті, якщо ми залишаємося в такому порядку денному, то об’єднання міністерств є абсолютно правильним кроком… Якщо, ми хочемо залишити конфлікт всередині Кабінету міністрів між Мінприроди та Міненерговугілля, то тоді ми можемо приходити до минулого. Разом з тим, наскільки мені відомо, (а мені краще відомо) таке питання (про розділення – ред.) щодо цього міністерства не обговорювалося», – сказав він.

За словами Оржеля, голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, який за повідомленнями ЗМІ повідомляв про доцільність розділення Мінекоенерго, сказав особисто міністру, що ці слова були вирвані із контексту.

«В мене була розмова з головою фракції, він сказав, що це (заяву про доцільність розділення Мінекоенерго – ред.) було взято із контексту», – додав Оржель.

17 січня 2020р було опубліковане повідомлення про те, що, за словами Арахамії, провладна фракція «Слуга народу» винесе на розгляд питання про розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на два окремі міністерства, адже об’єднання відомств створює конфлікт інтересів.