Профком Енергоатома відновлює акцію протесту

30 травня в інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького, 8/16) об 11.00 розпочнеться прес-конференція голови Первинної профспілкової організації ДП НАЕК «Енергоатом» Олексія Лича, присвячена відновленню з 31 травня акції протесту співробітників українських АЕС та інших підрозділів Енергоатома. (Зала 1)

Рішення Профкому Енергоатома щодо відновлення акції протесту, розпочатої 26 квітня 2016 року, було прийнято через подальше ігнорування питань фінансового забезпечення безпечної експлуатації АЕС та через залаштункові спроби протягнути постанову Кабміну про корпоратизацію ДП НАЕК «Енергоатом» без врахування особливостей приватизації в атомній галузі та попередніх домовленостей із Профспілкою працівників атомної енергетики та промисловості України (Атомпрофспілка) щодо її участі у процесі.

Блокування рахунків Енергоатома за позовом ЗАТ «Укрелектроват» щодо стягнення з компанії 127,3 млн грн сумнівної заборгованості триває вже близько півроку. Незважаючи на багаторазові звернення представників Енергоатома до судів та органів влади з приводу незаконності вимог ЗАТ «Укрелектроват», ситуацію досі не врегульовано.

Профком Енергоатома вважає такі дії органів влади неприпустимими і закликає українських атомників приєднатись до акцій протесту.