Проведено звітну конференцію трудового колективу ВП АРС

7 лютого у ВП АРС відбулась звітна конференція трудового колективу ВП «Атомремонтсервіс». В роботі конференції взяли участь 31 обраний делегат та запрошені учасники.

До порядку денного конференції було влючено таки питання:

  1. Доповідь директора ВП АРС Шикуна В.А. та співдоповідь голови ППО ВП АРС Лавріченка І.І. щодо виконання Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом» відокремленим підрозділом «Атомремонтсервіс» за 2017 рік.
  2. Обрання делегатві на звітну  конференцію трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом».
  3. Пролонгація дії дадатків ВП АРС до Колективного договору Компанії на 2018 рік.

Відкрив конференцію  директор ВП АРС Віталій Шикун. Він підкреслив, що минулий рік для відокремленого підрозділу  був насиченим і цікавим, колектив впорався з усіма поставленими завданнями. Що стосується виробничих показників, то виконання виробничого плану у 2017 році  склало 101% (без урахування амортизації). У своїй доповіді директор зупинився і на таких важливих питаннях як охорона праці, охорона здоров’я, оздоровлення, робота з молоддю, розвиток соціальної сфери, спортивно-масові та культурні заходи.

У співдоповіді голова ПК ППО ВП АРС Іван Лавріченко акцентував увагу на тому, що  так званий «соціальний пакет», який прописаний в Колективному договорі Компанії,  виконується неухильно. Він також зазаначив, що важливим і актуальним на сьогоднішній день є рівень оплати праці атомників, який, незважаючи на певне збільшення, залишається низьким у порівнянні з промисловим сектором України.

Делегати конференції трудового колективу  визнали колективну угоду Компанії  виконаною.

Також було обрано делегатів на конференцію трудового колективу та профкому «ДП  «Енергоатом».

DSC_2895DSC_2920