Славутицький відділ Броварської місцевої прокуратури інформує про роботу «гарячої лінія»

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», визначено, що усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні «гарячі лінії» та записується (реєструється) посадовою особою. З метою підвищення в суспільстві довіри до органів прокуратури, своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції в органах прокуратури, повідомляємо, що у Броварській місцевій прокуратурі працює

 «гаряча лінія»/«телефон довіри» (04594) 5-22-24 (у робочі дні: понеділок-четвер – з 9 год. до 18 год.00 хв, у п’ятницю – з 9 до 16 год. 45 хв.).

На зазначений номер телефону, громадяни можуть повідомляти про факти скоєння працівниками органів прокуратури ганебних вчинків, в тому числі кримінальних, корупційних правопорушень, прояву неповаги до громадян або суспільства, інші грубі порушення Присяги і Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури, які дискредитують їх та зашкоджують авторитету органів прокуратури.