Світ професій та спеціальностей

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам’яті, ніж те, про що ми лише почули.

Так, з метою сприяння розширенню знань школярів про світ професій та спеціальностей,  Славутицький міський центр зайнятості 28.03.2018 року організував  професіографічну екскурсію для учнів 8 класу Славутицького ліцею до одного з найбільших підприємств міста – ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом».

Заступник технічного директора з інженерної роботи Дудкін Сергій Миколайович та начальник навчально-тренувального центру Созінов Дмитро Васильович розповіли присутнім про актуальні професії підприємства, а саме: електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанцій, електрогазозварник, слюсар – ремонтник, електрик дільниці. Ознайомили з умовами та оплатою праці.

Діти були вражені масштабами підприємства, кількістю працюючих на підприємстві працівників (понад 840 осіб). Школярі із задоволенням крокували навчально-тренувальною базою підприємства, активно ставили запитання.
Профорієнтаційний захід поповнив знання підростаючого покоління про робітничі професії, сучасні умови виробництва та перспективу професійного зростання у робітничій сфері.