Тимчасова зміна місця голосування

Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 № 893 року “Про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” із змінами внесеними 9 квітня 2014 року № 240 встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування (ТЗМГ) виборця без зміни його виборчої адреси.
Виборець, який в день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.
Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, посвідчення про відрядження, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, довідка з місця навчання, договір про право власності на житло, договір оренди житла тощо).
У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.
Для виборців, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, для окупованих територій Луганської та Донецької областей які визначені Указом Президента України №32/2019, процедура тимчасової зміни місця голосування (виборчої дільниці) спрощена, досить пред’явити тільки паспорт.
Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 25 березня 2019 року включно.
Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.
Для тимчасової зміни місця голосування (виборчої дільниці) потрібно особисто звернутись у відділ ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Славутич, Центральна площа 7, каб.217, тел: 3-01-85.
понеділок – четвер з 8.45 до 18.00
п’ятниця з 9.00 до 17.00
субота, неділя з 10.00 до 14.00

Відділ ведення Державного реєстру виборців