ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» інформує

Шановні споживачі електричної енергії міста Славутич!

11 червня 2017 року набув чинності Закон України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), положеннями якого, зокрема, передбачено вимоги щодо відокремлення діяльності оператора системи розподілу від інших видів діяльності вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання.

На виконання вимог Закону щодо відокремлення оператора системи розподілу від постачання електричної енергії, Приватним акціонерним товариством «Київобленерго» створено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (далі — ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»), на яке покладені функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території –Київської області.

Довідково: згідно норм Закону, універсальна послуга — постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України. Додатково, Законом передбачене право на отримання універсальних послуг у термін до 31.12.2020р для бюджетних установ та організацій, незалежно від договірної потужності, та іншим споживачам з договірною потужністю до 150 кВт.

Слід відмітити, що місто Славутич відноситься до адміністративної території Київської області. Відповідно, постачання електричної енергії на потреби побутових та малих непобутових  споживачів і бюджетних організацій, об’єкти яких розташовані в місті Славутич, за встановленими Регулятором (Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) тарифами з 01 січня 2019р. здійснюватиме ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Законодавчо встановлено, що Договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг укладається шляхом приєднання споживача до умов даного Договору у разі оплати рахунку, отриманого від постачальника універсальної послуги, або фактичного споживання будь-яких обсягів електричної енергії, або підписання заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Враховуючи зазначене, всі споживачі електричної енергії в м. Славутич, які мають право на отримання універсальної послуги, автоматично приєдналися до умов Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, продовживши споживання електричної енергії після 01 січня 2019р., та забезпечуються електричною енергією ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК».

Оператором системи розподілу електричної енергії для споживачів електричної енергії в місті Славутич залишається ПАТ «Чернігівобленерго». Всі сервіси, які до сьогодні існували для передачі показів лічильників, і надалі продовжують функціонувати в ПАТ «Чернігівобленерго». Тож покази засобу обліку, як і раніше, так і в майбутньому, слід надавати в ПАТ «Чернігівобленерго».

Доводимо до вашого відома, що на даний момент ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» проводить заходи по організації в місті Славутич відділення обслуговування клієнтів, про відкриття якого вас буде додатково проінформовано на сайті компанії.