В «Енергоатомі» не помітили обшуків Генпрокуратури

Генпрокуратура повідомила про обшуки в “Енергоатомі”, проте в компанії спростовують цю інформацію

Генеральна прокуратура України повідомила про обшуки в НАЕК “Енергоатом”, а також — за місцем роботи та проживання посадовців компанії. Проте в “Енергоатомі” заявили, що жодних обшуків у компанії не відбувалося. Про це “Українській енергетиці” повідомили в прес-службі компанії.

“Жодних обшуків ні в київському офісі НАЕК, ні у відокремлених підрозділах не відбувалося. Йдуть слідчі дії за ухвалою від 26 листопада 2019 року, але обшуків не відбувалося”, — пояснили в прес-службі.

Генеральна прокуратура підозрює посадовців компанії у закупівлі обладнання та монтажних робіт для деяких АЕС України за завищеними цінами.

“За версією слідства, у 2017-2018 роках окремі комерційні структури поставили спеціалізовані клапани на загальну суму майже 40 млн грн, попередньо придбавши їх у виробників за ціною, що в чотири рази менша. З метою штучного завищення вартості продукції було виготовлено псевдодоговори купівлі-продажу, бухгалтерську та податкову звітність, використано ланцюг підприємств “транзитерів”, — повідомили в прокуратурі.