В Енергоатомі провели засідання робочої комісії з питань Колективного договору

 У середу, 12 серпня 2020 року, в ДП «НАЕК «Енергоатом» відбулося заплановане засідання робочої комісії з питань внесення змін до Колективного договору Компанії на 2020–2021 рік.

Представники профспілки Енергоатома, дирекції Компанії та всіх відокремлених підрозділів, а також міст-супутників АЕС обговорили варіанти зміни Колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом».

Віце-президент з розвитку Енергоатома Герман Галущенко, виступаючи на засіданні комісії, запевнив усіх, що, незважаючи на кризовий період і для економіки країни загалом, і для українського енергоринку та НАЕК «Енергоатом» зокрема, а також попри фінансові труднощі, з якими наразі стикається Компанія, у колективу Енергоатома немає приводів для хвилювань.

За словами Германа Галущенко, головною цінністю для Енергоатома є працівники. Один із пріоритетів політики Компанії як відповідального роботодавця – турбота про колектив, забезпечення гідних умов праці всім професійним кадрам і недопущення їхнього відтоку. Тому ніяких змін, які могли б негативно позначитися на комфорті й благополуччі працівників НАЕК «Енергоатом», не передбачається.