Визначено переможців конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників Енергоатома

17 червня 2016 року відбувся фінальний етап конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». Фіналу конкурсу передував відбірковий етап, на якому визначалися найсильніші роботи і переможці у відокремлених підрозділах та Дирекції Компанії.

До фіналу конкурсу пройшли 16 молодих працівників, які представляли всі атомні станції, а також відокремлені підрозділи  «Науково-технічний центр» і Дирекцію Компанії. Від ВП «Атомремонтсервіс» у фіналі брав участь інженер-технолог І категорії інженерного центру — Буюн І.С.

Конкурс традиційно проводився за підтримки первинної профспілкової організації НАЕК «Енергоатом» за трьома напрямками – виробничим,  соціальним та профспілковим. Метою проведення конкурсу є стимулювання творчої та професійної ініціативи, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань, обмін досвідом та генерація нових ідей у молодих працівників атомно-енергетичної галузі.

В центральному офісі Компанії відбулась урочиста церемонія оголошення результатів конкурсу. У виробничому напрямку перше місце посів представник Запорізької АЕС Сергій Панчик з доповіддю «Мікроконтролери у вирішенні виробничих завдань». Друге місце виборов молодий працівник Рівненської АЕС Павло Кузнєцов – доповідь «Модернізація (upgrade) програмного забезпечення «Показники хімічного контролю РАЕС» і включення модуля «Балансна схема циркуляційної системи РАЕС». Третє місце здобула представниця Южно-Української АЕС Юлія Безбабна з доповіддю «Контроль температурних показників з використанням алгоритмічних графічних програмних засобів».

Перше місце за соціальним напрямком здобула представниця Хмельницької АЕС Юлія Тараторкіна з доповіддю «Освітні проекти інформаційних центрів АЕС Східної та Центральної Європи». Друге місце посів Олег Іщенко з Южно-Української АЕС з доповіддю «Про таланти та формування кадрового резерву». На третьому місці працівник Запорізької АЕС Сергій Мошнік з доповіддю «Удосконалення системи наставництва для молодих працівників».

За профспілковим напрямком місця розподілились таким чином: перше – Галина Стефаньчик (Хмельницька АЕС) з доповіддю «Профспілки і молодь», друге – Андрій Плучик (Южно-Українська АЕС) з доповіддю «Проект створення політичної партії на платформі ФПУ. Аналіз політичних партій лівого політичного спектру України».

Як зазначив голова профспілки Компанії Олексій Лич, конкурс стає щодалі більш популярним серед молоді Енергоатома. Це є свідченням того, що наші молоді працівники вносять свій внесок у розвиток Компанії на користь атомної енергетики держави.

 gal_45586_photos0_81911gal_45586_photos3_20776