ВП «Атомремонтсервіс» відзначає професійне свято

22 грудня працівники енергетичної галузі відзначають своє професійне свято – День енергетика. Енергетика – основа економіки держави, ця високотехнологічна галузь має величезне стратегічне значення для безпеки та розвитку України. Адже серед наявних наразі енергетичних технологій саме ядерна є найекологічнішою та найефективнішою.

ДП «НАЕК «Енергоатом» генерує більшу половину електроенергії, яка виробляється в нашій країні. Рік, що минає, підтвердив, що  енергетики працюють з глибоким почуттям професійної честі, незалежно від обставин, показують приклад надійної роботи в складних умовах, пов’язаних з проблемами забезпечення паливом та оплатою за спожиті тепло та електроенергію.

Стабільна робота енергосистеми країни залежить і від роботи колективу відокремленого підрозділу «Атомремонтсервіс»: висококваліфікованих спеціалістів та робочих, які мають багаторічний досвід роботи в атомній енергетиці.

Щодня, щогодини ми виконуємо свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.

Завдяки вам, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Тому професія енергетика є не тільки необхідною, але і дуже почесною!

З нагоди Дня енергетика, за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і функціонування атомної енергетики України та з нагоди Дня енергетика за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток і функціонування атомної енергетики України нагоржені відомчими відзнаками Міністерства енергетики та вугільної промисловості наступні працівники:

Почесною грамотою – начальник виробничо-диспетчерського відділу ВП «Атомремонтсервіс» Супрун Григорій Леонідович,

Листами подяки — заступник начальника інженерного центру ВП «Атомремонтсервіс» Соловйов Юрій Володимирович і начальник резервного Кризового центру ВП «Атомремонтсервіс» Токар Олександр Григорович.

Відповідно до наказу № 1111-к від 29.11.2017 ДП «НАЕК «Енергоатом», за сумлінну працю, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності, вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України, нагороджені відзнаками ДП «НАЕК «Енергоатом», а саме:

нагрудним знаком «Почесний працівник атомної енергетики» заступник начальника цеху вогнезахисних і антикорозійних робіт ВП «Атомремонтсервіс» Матвеєв Ігор Григорович;

нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» — начальник дільниці 1 групи цеху з ремонту тепломеханічного обладнання ВП «Атомремонтсервіс» Чемериський Геннадій Олександрович;

відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» — заступник начальника цеху з ремонту тепломеханічного обладнання ВП «Атомремонтсервіс» Безрученко Анатолій Вікторович;

Почесною грамотою — монтажник приладів та апаратури автоматичного контролю,

регулювання та керування 4 розряду цеху «Теплоавтоматика» ВП «Атомремонтсервіс» Дубина Надія Олексіївна;

Листами подяки:

провідний інженер з ремонту інженерного центру Хорошун Валерій Тимофійович, провідний економіст планово-економічного відділу Дмитрук Дем’ян Миколайович, інструктор 2 категорії навчально-тренувального центру Юлдашев Юрій Равільович, провідний економіст відділу маркетингу та контрактів Володченко Жанна Олександрівна.

 Сьогодні персонал ВП АРС успішно виконує роботи на майданчиках ВП АЕС України, багато із них за добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток ВП «Атомремонтсервіс» нагороджені нагородами ВП АРС, а саме:

Грамотами ВП «Атомремонтсервіс»: верстатник широкого профілю 6 розряду ЦРТМО Шевченко Ігор Васильович, слюсар з ремонту РТУ 6 розряду ЦРТМО Мирончук Олександр Валерійович, оператор котельні 6 розряду РКЦ Сидоренко Сергій Васильович, начальник виробництва ремонтних та налагоджувальних робіт ВДВ Лаврентій Сергій Євгенович.

Листами подяки ВП «Атомремонтсервіс»: ізолювальник на гідроізоляції 4 розряду ЦВАКР Завадиленко Дмитро Вячеславович, слюсар з ремонту РТУ 6 розряду ЦРТМО Волошенко Віктор Іванович, електромонтер охоронно-пожежної сигналізації 4 розряду ЦТА Стародумов Едуард Володимирович, інженер з ремонту ЦРЕТО Захаренко Михайло Васильович, інженер з налагодження й випробувань ЦРЕТО Андросович Денис Сергійович, електрослюсар з ремонту ЕУ ЕС 3 розряду ЦРЕТО Матвіюк Олександр Сергійович, електрослюсар з ремонту ЕУ ЕС 3 розряду ЦРЕТО Марчук Євген Анатолійович, інженер-технолог ІЦ Шкурко Павло Станіславович, інженер-дефектоскопіст ВНМКіД Козарчук Денис Васильович, інженер з охорони навколишнього середовища 1 категорії СОППБіВН Шеліган Богдан Володимирович.

Грамотами міського голови: стропальник 4 розряду служби господарського та складського забезпечення Блощинський Дмитро Вікторович, фахівець з режиму секретності, організації захисту секретної інформації 1 категорії відділу фізичного захисту та спеціальних робіт Євтушенко Іван Валерійович, інженер-електронік 2 категорії відділу інформаційних технологій Примак Віталій Анатолійович, ізолювальник на гідроізоляції 5 розряду цеху вогнезахисних і антикорозійних робіт Войтенко Леонід Васильович, слюсар з ремонту РТУ 5 розряду цеху з ремонту тепломеханічного обладнання Сова Сергій Анатолійович.

Слова вітання прозвучали від віце-президента ДП НАЕК «Енергоатом» Володимира Пишного, міського голови Юрія Фомічева. Підвели підсумки своєї роботи та намітили  перспективи розвитку підприємства  директор ВП «Атомремонтсервіс» Віталій Шикун та голова профспілкового комітету Іван Лавриченко. На урочистостях кращим працівникам  були вручені почесні грамоти та подяки. Директор дитячого будинку Віра Лата, так розшифрувала назву підприємства – Активне Респектабельне Сучасне, і з цим важко не погодитися.       

DSC_2722 DSC_2746 DSC_2782 DSC_2813 DSC_2823 DSC_2841