Жінок ВП АРС нагородили відзнаками до свята Весни

За морозами та снігами ледь відчутний подих весни, але з кожним днем вона  все наполегливіше заявляє про свої права. Весна — особлива пора: оживає природа, народжуються нові надії, прокидаються теплі відчуття любові та ніжності, дійсно, не знайти більш відповідного часу, щоб віддати хвалу і подяку Жінці, і саме в цей час приходить до нас чудове свято – 8 Березня, яке з-поміж усіх свят виділяється своєю неповторною величчю, життєдайним теплом, глибокою духовністю: бо це – День жінок, День наших берегинь! Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою У всі часи жінка, яку поети називали «вінцем творіння», була символом життя, джерелом краси і натхнення!

Донині день 8 Березня залишився в переліку державних свят України. Напевно тому, що жінки, залишаючись хранительками домашнього вогнища, турботливими мамами, чудовими дружинами, в той же час виконують безліч професійних обов’язків, долаючи кар’єрні сходинки, вміло поєднують роботу і дім.

У передсвятковий день у ВП «Атомремонтсервіс» вшановували жінок, робітниць нашого підрозділу, які разом з усім колективом беруть активну участь в успішному виконанні виробничих завдань, що стоять перед ВП АРС.

Сьогодні у ВП «Атомремонтсервіс» працюють 139 жінок. Вони нарівні з чоловіками вирішують складні виробничі та соціальні проблеми, і, потрібно відмітити, що своєю відповідальністю, активною життєвою позицією, добротою, терпінням, забезпечують стабільність, єдність, тепло і затишок у нашому колективі.

Напередодні Міжнародного жіночого дня з словами вдячності за невтомну працю звернувся до жінок директор Шикун Віталій Анатолійович. Він побажав міцного здоров’я, радості та удачі, підтримки, розуміння і любові близьких людей. А також — щастя, добра, благополуччя в кожному домі, хорошого настрою, процвітання! Подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!

За добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм та сумлінну багаторічну працю були нагороджені відзнаками Міністерства енергетики та вугільної промисловості: начальник відділу кадрів УКСР Коршун Інна Іванівна – Грамотою; інженер-технолог 2 категорії відділу неруйнівних методів контролю та досліджень Ковнічук Лідія Василівна — Листом подяки.

Відповідно до наказу №178-к від 20.02.2018 були відзначені нагородами ДП «НАЕК «Енергоатом» наступні працівниці: Бобровник Лариса Петрівна, головний бухгалтер  ВП «Атомремонтсервіс» — відзнакою «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України»; Булава Алла Григорівна, економіст 1 категорії цеху вогнезахисних та антикорозійних робіт та Горбунова Наталя Юріївна, інженер з ремонту 1 категорії цеху з ремонту тепломеханічного обладнання – Почесними грамотами; Буряк Ганна Анатоліївна, технік з ремонту  1 категорії цеху з ремонту електротехнічного обладнання – Грамотою, Ісаченко Олена Вікторівна, бухгалтер 1 категорії бухгалтерії та Майорова Галина Іллівна, провідний інженер з організації управління виробництвом виробничо-технічного відділу – Листами подяки.

Також за добросовісне виконання посадових обов’язків нагороджені Грамотами ВП «Атомремонтсервіс»: Станілевич Валентина Володимирівнакомплектувальник виробів та інструменту 4 розряду ЦРЕТО, Рудник Тетяна Андріївна — озеленювач 4 розряду СГіСЗ, Сакальська Ірина Михайлівна — комірник ЦРТМО, Матвеєва Ольга Іванівна — комплектувальник виробів та інструменту 4 розряду ЦРТМО, Гутова Тетяна Володимирівна — технік-технолог 1 категорії ІЦ.

За сумлінну працю оголошено Подяку ВП «Атомремонтсервіс» Хропатій Юлії Михайлівніприбиральнику службових приміщень СГіСЗ.

  1. За вагомі показники у трудовій діяльності відмічені Грамотами міського голови наступні працівниці: Гаврутенко Оксана Євгенівна – ізолювальник на гідроізоляції 4 розряду цеху вогнезахисних та антикорозійних робіт, Тетерущенко Світлана Матвіївна – ізолювальник на гідроізоляції 4 розряду цеху вогнезахисних та антикорозійних робіт, Глазиріна Аліна Олександрівна – інженер з підготовки кадрів 2 категорії навчально-тренувального центру, Нечай Марина Володимирівна – адміністратор резервного Кризового центру, Світус Ірина Вікторівна – провідний економіст планово-економічного відділу.

На завершення свята прозвучали прекрасні слова для всіх жінок підрозділу: «Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки. Жінка – споконвічне натхнення поетів і музикантів, джерело енергії і любові для чоловіків!».

DSC_1771 DSC_1777 DSC_1782 DSC_1790 DSC_1799 DSC_1808 DSC_1813 DSC_1817 DSC_1819 DSC_1820 DSC_1828 DSC_1843 DSC_1747