Скринька ідей та пропозицій

Увага! Впроваджено Скриньку питань, ідей та пропозицій!

Відтепер кожен має можливість поставити питання та залишити свої пропозиції для керівництва. Висловити побажання щодо покращення роботи.
Така форма зворотного зв’язку дозволить з’ясувати найбільш актуальні та проблемні питання, які виникають у працівників, допоможе впровадити нові ідеї та покращити якість роботи, як окремих відділів, так і компанії в цілому.

За бажанням працівника питання, ідею чи пропозицію можна відправити анонімно. Усі звернення будуть безпосередньо відправлені адресатам та уважно розглянуті. Завдяки електронному контролю, автор звернення зможе відстежувати на сайті на якому етапі знаходиться його пропозиція.

Звернення №
Збільшити робочий день з понеділка по четвер на 15 хв. (не за рахунок обідньої перерви). У п"ятницю працювати до 16.00
Шляхи вирішення:
Змінити виробничий графік ВП АРС.
Автор: Анонім Звернення №3 від 15-02-2019 15:47:06
1. Згідно Додатку №1 до Колективного договору ВП АРС «Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників ВП «Атомремонтсервіс» для працівників ВП АРС з нормальними умовами праці встановлюється п'ятиденний робочий тиждень тривалістю 40 годин. 2. Для працівників ВП АРС які виконують роботу з ремонту обладнання на проммайданчиках ВП АЕС на підставі «Положення про організацію роботи персоналу ВП «Атомремонтсервіс» за підсумованим обліком робочого часу» ПЛ-К.51.003-14, робота організована за підсумованим обліком робочого часу відповідно до ст.61 «Кодексу законів про працю України» тривалість робочого часу за обліковій період не повинна перевищувати норми годин, встановленої діючим законодавством. 3. Пропонований в зверненні режим роботи з понеділка по четвер з 7.55 до 17.10 у табелі робочого часу буде визначатися як не 8 годин, а 8,25, робота в п'ятницю з 7.55 до 16.00 буде визначатися 7,083. 4. Згідно з діючим режимом роботи ВП АРС з 8.00 до 17.00 у табелі робочого часу робочий день визначається як 8, у том числи якщо працівник знаходиться на лікарняному чи в відпустці тож ставиться 8. 5. В разі прийняття запропонованого режиму в ці дні (відпустка, лікарняний) буде ставитись в табелі 8,25 чи 7,083. ВИСНОВОК: 1. Програма 1-С табельного обліку не передбачена для визначення дробових чисел з двома знаками після коми. 2. Працівникам які направляються на виконання робіт за підсумованим обліком робочого часу але в обліковому періоди знаходяться на лікарняному чи в відпустці або проходять навчання в НТЦ на базі АРС буде не можливо розрахувати норму годин за виробничими графіками роботи (щомісячно розраховується до 250 графіків). 3. З огляду на то що організація роботи ВП «Атомремонтсервіс» пов'язана з роз'їзним характером робіт за підсумованим обліком робочого часу встановлений режим роботи ВП АРС затверджений наказом директора змініть не можливо. Статус: Пропозиція відхилена
Остання правка 21-02-2019 10:56:36
Змінити виробничий графік ВП АРС. Початок роботи 7.55, закінчення роботи у 17.10 (з понеділка по четвер). У п"ятницю працювати до 16.00. Для РКЦ скоротити час обідньої перерви до 48 хв. , що також призведе до скорочення робочого дня у п"ятницю до 16.00. Сподіваємось на Ваше на порозуміння.
Автор: Анонім Звернення №2 від 15-02-2019 15:41:28
1. Згідно Додатку №1 до Колективного договору ВП АРС «Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників ВП «Атомремонтсервіс» для працівників ВП АРС з нормальними умовами праці встановлюється п'ятиденний робочий тиждень тривалістю 40 годин. 2. Для працівників ВП АРС які виконують роботу з ремонту обладнання на проммайданчиках ВП АЕС на підставі «Положення про організацію роботи персоналу ВП «Атомремонтсервіс» за підсумованим обліком робочого часу» ПЛ-К.51.003-14, робота організована за підсумованим обліком робочого часу відповідно до ст.61 «Кодексу законів про працю України» тривалість робочого часу за обліковій період не повинна перевищувати норми годин, встановленої діючим законодавством. 3. Пропонований в зверненні режим роботи з понеділка по четвер з 7.55 до 17.10 у табелі робочого часу буде визначатися як не 8 годин, а 8,25, робота в п'ятницю з 7.55 до 16.00 буде визначатися 7,083. 4. Згідно з діючим режимом роботи ВП АРС з 8.00 до 17.00 у табелі робочого часу робочий день визначається як 8, у том числи якщо працівник знаходиться на лікарняному чи в відпустці тож ставиться 8. 5. В разі прийняття запропонованого режиму в ці дні (відпустка, лікарняний) буде ставитись в табелі 8,25 чи 7,083. ВИСНОВОК: 1. Програма 1-С табельного обліку не передбачена для визначення дробових чисел з двома знаками після коми. 2. Працівникам які направляються на виконання робіт за підсумованим обліком робочого часу але в обліковому періоди знаходяться на лікарняному чи в відпустці або проходять навчання в НТЦ на базі АРС буде не можливо розрахувати норму годин за виробничими графіками роботи (щомісячно розраховується до 250 графіків). 3. З огляду на то що організація роботи ВП «Атомремонтсервіс» пов'язана з роз'їзним характером робіт за підсумованим обліком робочого часу встановлений режим роботи ВП АРС затверджений наказом директора змініти не можливо. Статус: Пропозиція відхилена
Остання правка 21-02-2019 10:56:03

Ваше ім'я (не обов'язково)

Пропозиція адресована:
 Директор
 ТД-ГІ
 Профспілковий комітет
 Начальник  

Пропозиція стосується:
 Оптимізація праці / культура виробництва
 Охорона праці / техніка безпеки
 Культура безпеки / захищеності
 Виробнича діяльність
 Інфроструктура і соціальний розвіток
 Інше

Пропозиція:

Шляхи впровадження:

*Згода на публікацію вказаних даних! Пропозиція буде опублікована з посиланням на ПІБ автора, якщо такі дані були вказані.
Згоден