Скринька ідей та пропозицій

Увага! Впроваджено Скриньку питань, ідей та пропозицій!

Відтепер кожен має можливість поставити питання та залишити свої пропозиції для керівництва. Висловити побажання щодо покращення роботи.
Така форма зворотного зв’язку дозволить з’ясувати найбільш актуальні та проблемні питання, які виникають у працівників, допоможе впровадити нові ідеї та покращити якість роботи, як окремих відділів, так і компанії в цілому.

За бажанням працівника питання, ідею чи пропозицію можна відправити анонімно. Усі звернення будуть безпосередньо відправлені адресатам та уважно розглянуті. Завдяки електронному контролю, автор звернення зможе відстежувати на сайті на якому етапі знаходиться його пропозиція.

За останній рік:
нових 0
дата
Звернення №
Шановний Віталіє Анатолійовичу! У зв’язку з роз'їзним характером робіт, більшість працівників АРСу ознайомлюється з наказами та дізнається про новини підприємства зі значним запізненням. З метою інформування працівників підприємства, пропоную створити групу в Viber чи канал Telegram, де будуть оприлюднюватися накази, котрі потребують ознайомлення всіх працівників та публікуватимуться останні новини підприємства.
Шляхи вирішення:
Створення та адміністрування групи в Viber чи каналу Telegram.
Автор: Мельник Олександр Звернення №26 від 23-09-2019 18:33:06
У Вайбері створена спільнота "ВП Атомремонтсервіс". На сьогодняшній день у спільноті 241 учасник. Для підключення до спільности перйдіть за посиланням: https://invite.viber.com/?g2=AQADghrl7o4ffUtgw41%2FxCbpgEOXjhOkMiZTtZUZKLPAXFk8RuqArhWY4qH9Nbd3 Статус: Пропозиція прийнята до виконання
Остання правка 17-06-2020 10:24:37 Обговорення(0)
Добрый день уважаемый Виталий Анатольевич, Мы работники АРСа хотим чтобы СОТ помогал нам в работе когда приезжают на площадки ( мы уже не говорим о том что эта помощь в решении многих вопросах связанных с их работой, должна быть постоянной, регулярной и систематической), а не как обычно при приезде дрючил нас по поводу и без повода (то есть за их ошибки получаем мы). Ведь СОТ ( да и офис АРСа в целом) создан чтобы облегчать работу нам на площадках, а получается что не только не облегчает, а наоборот усложняет и напрягает и так не очень дружественную обстановку!
Шляхи вирішення:
Предлагаю на каждую площадку выделить по одному работнику СОТа, для решения задач связанных с ИХ работой, если нельзя выделить на постоянной основе, тогда пусть приезжают периодически, и не дрючить нас, а помогать всеми силами облегчить нашу и не без того как Вы знаете сложную (в условиях) работу. Ведь если нельзя повысить зарплату, улучшить социальный пакет, тогда- я знаю 100% можно улучшить условия работы (проживание, проезды, разрешения на работу, выходные, лпп и т.д и т.п). Спасибо за возможность выговориться!
Автор: Карл Добрый Звернення №30 від 01-10-2019 08:08:43
В ответ на обращение №30 сообщаю следующее, в основные задачи СОТПБиВН входят:  организация и обеспечение эффективного функционирования системы управления охраны труды;  реализация конституционного права граждан на охрану их жизни и здоровья в процессе трудовой деятельности;  контроль за соблюдением требований нормативно-правовых актов по охране труда в подразделениях ОП АРС;  информирование и разъяснения работникам ОП АРС по вопросам охраны труда. Работники СОТПБиВН приезжают на площадки с целью:  контроля за соблюдением требований нормативно-правовых актов по охране труда при выполнении работ на площадках ОП АЭС;  решения ряда вопросов с контролирующими службами атомных станций;  проведения разъяснительной работы с персоналом по вопросам охраны труда. В случае если представитель СОТПБиВН выявляет нарушения требований НПАОП, которые угрожают жизни и здоровью работников ОП АРС он обязан выдать предписание или внести данное замечание в акт проверки. Ведется постоянная и систематическая работа с подразделениями ОП АРС и контролирующими службами ОП АЭС. P.s. Уважаемый Карл Добрый, СОТПБиВН готова выслушать ваши предложения, в части улучшения работы службы, с целью облегчения выполнения ремонтных работ на площадках персоналом ОП АРС при условии строгого соблюдения требований нормативно-правовых актов по охране труда. Начальник СОТПБиВН Т.П. Ковальчук Статус: Пропозиція прийнята до виконання
Остання правка 17-06-2020 09:35:31 Обговорення(0)
Чи є можливість на сайті у розділі НТЦ розмистити матеріал стосовно підвищення розряду для іншіх цехів (в наявності матеріал тількі для ЦТА) :(
Шляхи вирішення:
Зробити вкладки для підвищення кваліфікації по цехам (пособія, рекомендована література тощо)
Автор: Анонім Звернення №34 від 28-11-2019 11:23:53
Сторінки сайта НТЦ наповнюються у міру розробки навчальних матеріалів. В планах НТЦ розробка навчальних матеріалів для підвищення розряду за напрямом всіх підрозділів. Також чекаємо на заявки від підрозділів щодо розробки дистанційних курсів навчання. Статус: Пропозиція прийнята до виконання
Остання правка 17-06-2020 09:20:06 Обговорення(0)

Ваше ім'я (не обов'язково)

Пропозиція адресована:
 Директор
 ТД-ГІ
 Профспілковий комітет
 Начальник  

Пропозиція стосується:
 Оптимізація праці / культура виробництва
 Охорона праці / техніка безпеки
 Культура безпеки / захищеності
 Виробнича діяльність
 Інфроструктура і соціальний розвіток
 Малозначні події
 Інше

Пропозиція:

Шляхи впровадження:

*Згода на публікацію вказаних даних! Пропозиція буде опублікована з посиланням на ПІБ автора, якщо такі дані були вказані.
Згоден