Обговорення

В розробці

Шановний пане директору! Пропоную розглянути питання паркування особистих автомобілів персоналу ВП АРС біля нашого підприємства. На даний час місць для паркування замало, отже персонал припарковує свої авто уздовж дороги. Це не тільки не зручно, але і небезпечно. Паркування на території ВП АРС є не зовсім зручним для власників автомобілів із-за проходження огляду представниками охорони. По перше, ця процедура не зовсім приємна, бо авто, а також вміст багажу то є речі приватні. По-друге, немає можливості використовувати багажне відділення за прямим його призначенням, бо буде необхідність пояснювати що і звідки взялося.
Шляхи вирішення:
1. Розширення зони паркування уздовж паркану. 2. Огородження спеціальної зони паркування на території ВП АРС. В'їзд та виїзд з якої проводиться без огляду вмісту багажного відділення автомобіля.
Автор: Анонім Звернення №7 від 05-06-2019 08:08:27
На ваше звернення пояснюю наступне: 1. В'їзд на територію і виїзд з території ВП Атомремонтсервіс ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» дозволений, за умови дотримання «Інструкції з організації пропускного режиму ...». У зв'язку з тим, що ВП Атомремонтсервіс є режимним об'єктом і має матеріальні цінності на своєму промисловому майданчику пропускний режим буде тільки посилюватися. 2. Для доставки працівників ВП АРС на місце роботи і назад організований і оплачується транспорт, який прямує за встановленим графіком маршруту і по при необхідності цим транспортом можна скористатися. 3. Місць для паркування біля будівлі АПК-1 ВП Атомремонтсервіс за територією, що охороняється дійсно не вистачає. У зв'язку з цим розроблено проект на автостоянку в складі проекту «Реконструкція системи охорони та доступу на територію виробничої бази ВП АРС ...» на 50 місць для паркування. Проект пройшов експертизу, зараз проходить процедуру погодження та затвердження в міністерстві Енергетики та вугільної промисловості та в дирекції ДП НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ». Після затвердження Проекту ... і виділення достатнього фінансування буде здійснено реалізацію даного Проекту за планом на 2020 рік. ЗДРПР Зорін А.Ю. Статус: Пропозиція прийнята до виконання
Остання правка 06-06-2019 12:16:41

Сторінка з обмеженим доступом. Тільки для працівників ВП АРС.