Допомога АТО

Допомога військовим АТО – це той напрямок роботи колективу ВП АРС та суспільства в цілому, який допомагає робити усе можливе задля того, щоб зберегти життя наших солдатів та добровольців, які захищають на Сході територіальну цілісність і державну незалежність України.

Розуміючи важливість підвищення боєздатність ВСУ та зважаючи на складну ситуацію, що склалася в нашій країні, у травні 2014 року адміністрація та профспілковий комітет ВП АРС створили робочу групу. Мета діяльності цієї групи —  визначення напрямків використання коштів, що перераховані працівниками з заробітної плати для потреб української армії.

Працівники відокремленого підрозділу за власним бажанням відраховують кошти із заробітньої плати на допомогу ВСУ.  Із цих коштів була надана допомога українській армії на суму більше 300,00 тис. грн.

Колектив ВП АРС був відзначений подякою голови громадської організації учасників АТО міста Славутича за значну допомогу українській армії.

Переглянути Звіт по ЗСУ на 18 січня 2017 про збір коштів та закупівлю товарів для АТО.

Учасники антитерористичної операції, після отримання посвідчення учасника бойових дій, можуть скористатися низкою пільг, які гарантує їм держава. Зважа­ючи на те, що триває постійна правова робота в напрямі розширення пільг учасникам бойових дій,  вик­ладаємо їх в форматі, зручному для користування.

Поради психолога

Про закон щодо компенсації половини вартості житла учасникам АТО

Пам’ятка учасникам АТО

Хто вважається учасником АТО

Про пільги учасникам АТО

Одноразова грошова допомога

Гарячі телефонні лінії для учасників АТО